Diş Beyazlatma

Bleaching yöntemi, dişlerin beyazlığını kaybetmesinden sonra, tekrar beyaza döndürülmesi işlemidir. Beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak ya da genetik sebeplerle oluşan diş sararmaları ve benzer durumlara karşı beyazlatma tedavisi uyguluyoruz.

Diş Beyazlatma Kimlere Uygulanır?

Düzenli fırçalama ve ağız bakımı ile diş beyazlığınızı koruyabilirsiniz. Malesef diş beyazlığını korumak, yeme alışkanlıkları ve genetik nedenlerden dolayı mümkün olmayabilir.

Sağlıklı dişlere sahip herkese yapılabilen diş beyazlatma işlemi, dişlerin ağartılmasını sağlamada en etkili yöntemdir. Dişlerin beyazlatılması işlemi önce doktor tarafından onaylanmalı, sonra işleme geçilmelidir. Beyazlatma işlemi öncesi beyazlık tonunu sizden onay alarak belirliyor ve böylece işleme başlıyoruz.

Diş Beyazlatma Nasıl Uygulanır?

Diş beyazlatma işlemi sırasında sürülen jel, ağartıcı özelliğe sahiptir ve diş yüzeylerinizin zarar görmesini engeller. Uzman doktorlarımız ile çok özenli bir şekilde tedaviniz uygulanır.

Kullanılan jeli daha etkili bir hale getiren ışık kaynağı ile beyazlatma sürecini destekliyoruz ve daha kısa sürede sonuç alınmasını sağlayan tedavileri gerçekleştiriyoruz. Tedaviden sonra yeme alışkanlıkları hakkında sizi bilgilendirerek tedavinizi bitiriyoruz.

Bize WhatsApp'tan ulaşın